קצת על עצמנו

ההסטוריה שלנו

מאז 2008 אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי תעופה איכותיים ומגוונים. פעילות החברה נעשית על פי כל התקנים ובמסגרת רישיון ההפעלה האווירית מטעמה של רשות התעופה האזרחית.

המטוסים שלנו

יש לנו מגוון מטוסים שמתאימים לקבוצות בגדלים שונים. תוכלו להזמין טיסה פרטית לזוג, טיסות לכל המשפחה ואפילו טיסות לקבוצות של עד תשעה אנשים.

הסטנדרטים שלנו

הבטיחות אצלנו היא מעל הכל - בכל טיסה מבוצעת בדיקות בטיחות על ידי טייסי החברה. מלאי חלקי החילוף הרחב שברשותנו מאפשר לדבוק בלוח הזמנים ולבצע כל טיסה כמתוכנן.

הצוות שלנו

הטובים לטיס! כל הטייסים שלנו הם טיסים מנוסים עם שעות טיסה רבות. בנוסף, במהלך הטיסה הטייס יסביר על הטיסה הנוף והמסלול, אם יהיו שאלות על המטוס, תקבלו הסבר גם על מערכות המטוס.

קצת על עצמנו

about-1שירותים שמגיעים לגבהים חדשים.

אנו מספקים שרותים נרחבים בכל קנה מידה, עם טיסות מכל סוג. זה מתחיל עם טיסות חוויותיות (ורומנטיות) הנערכות מעל לאזורים היפים ביותר על מפת ישראל, דוגמת קיסריה העתיקה, מצדה וים המלח, ירושלים, הכנרת ורמת הגולן ועוד. המסלולים מרתקים, בעלי יופי ויזואלי עוצר נשימה ובחלקם כוללים אפשרות לנחיתה ולהמשכת הטיול בצורה רגלית.
שירות אחר המוצע בחברה הוא זה של הטיסות הפרטיות. החברה מאפשרת טיסות מנהלים, טיסות עסקים וכן "מוניות אוויר" היוצאות ממגוון שדות תעופה ומגיעות למגוון מנחתים במהרה ובנוחות גבוהה במיוחד. שירות אחר הוא השכרת מטוסים, אופציה הזמינה עבור טייסים מסחריים להם 500 שעות טיסה ומעלה.

המטוסים הטובים ביותר

אנו מחזיקים ה במגוון מרשים של מטוסים קלים, המגיעים לגבהים חדשים של איכות. המטוסים ממוקמים בשדה התעופה שדה דב וביניהם בולט מטוס ססנה טורבו 207, בעל שמונה מושבים, הנחשב ליחידי מסוגו בישראל. מטוס אחר, המיועד לעשרה נוסעים (כולל הטייס) הוא סופר צ'יפסטיין. זהו מטוס דו מנועי, הנחשב לאידאלי לטיסות VIP, טיסות צ'אטר וקווי תובלת נוסעים, וזאת עקב המרחב הפנימי הרווח, התשתיות שהוא כולל, ההתקנים המאפשרים לו לטוס בכל תנאי מזג האוויר ועוד.

הלקוחות במוקד העניין

אנו מעמידים את הלקוח במרכז תשומת הלב ועושים הכל על מנת לרצות אותו. זה כולל פתרונות מקצועיים ויצירתיים, המאפשרים ללקוח להשיג את מטרותיהם בצורה המלאה ביותר. אנו מספקים גמישות ופתרונות בזמן אמת.


איך להשיג אותנו

אנו זמינים במהלך השבוע בין השעות 08:00 ל-18:00, ניתן גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

בן הלל מרדכי 5, תל אביב.
טלפון: 03-50-800-40 (לא בשבת)
פקס: 03-524-69-92
דואר אלקטרוני: operation@aya-aviation.com